Karadayı 2.sezon Son Yeni 37. Bölüm Fragmanı İzle

KARADAYI dizisi 2.sezonda yine bomba gibi gelecek.2.sezon icin tahminlerinizi bekliyoruz

Mahir yangından hem Safiye’yi hem de Kader’i kurtarmaya çalışır. Ancak Mahir’i çok acı bir son beklemektedir.
Bu olaydan şüphelenen Feride, yangının sebebini gizlice araştırmaya başlar. Turgut ise Feride’ye olan aşkını sonunda itiraf eder.
Nazif duruşmaya çıkarılır. Feride için karar vakti gelmiştir. Bu sırada Ayten de Necdet’in karşısına çıkar. Öğrendikleriyle sarsılan Necdet, Feride ile konuşmaya karar verir! Ancak Mahir tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!


2 thoughts on “Karadayı 2.sezon Son Yeni 37. Bölüm Fragmanı İzle”

  1. Merhabalar. karadayı dizisini beyenerek izliyoruz ve her anı bizim için çok önemli ,izleyici kitlesinin de çok olduğunu biliyoruz.sonuçta kenan imirzalıoğlu filmi. İlk bölümler dakik ve reklamsızdı sonra ne oldu geç başlama reklam reklam sürekli reklam dan sonra geriden başlamalar sizden ricam bizim bu filme ilgimizi su istimal etmeyin.

  2. merhaba dizi 10 numara 7 yıldız ama 36 bölüm olmasına ragmen 1 arpa boyu yol alınamadı artık bu olayı tam aydın latmasanızda umut verici olmanız daha samimi olur dizi nin kalitesinide yükseltir bu diziyle güncel konularada dem vurulabilinir misal mafya devlet ilişkisi nerden dogdu ve kimlerle nasıl ilerledi vs vs kurtlar vadisi gibi hep çapta olmak isteniyorsa bu konu aydınlatılıp başka bir yönede akış saglana bilinir yoksa bu diziyi 10 bölüm sonra bitirmeniz gerekir yoksa seyirci bitirir saygılar ve başarılar dilerim son yılların en mükemmel dizisi denile bilinir mi evet yüzde yüz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>